logo

İstanbul’da yağ aldırmak için ameliyat olan Şerife Yavuz hayatını kaybetti

Muş’ta öğretmenlik yapan 30 yaşındaki Şerife Yavuz, İstanbul’da yağ aldırma ameliyatından sonra hayatını kaybetti. Yavuz’un 12 saat boyunca dört ünite kan kaybettiği açıklandı

Belden aşağısında aşırı yağlanma şikayeti olan Şerife Yavuz, ameliyat olmak için çok düşündü. 30 yaşındaki Şerife öğretmen, başarılı geçtiği söylenen operasyonun ardından hayatını kaybetti.

‘FİL HASTALIĞINA YAKALANABİLİRSİN’ DENİLİNCE AMELİYAT OLMAYA KARAR VERDİ

Show Haber’de yer alan habere göre; Muş‘ta görev yapan 1 çocuk annesi olan Yavuz’a doktorlar, iddiaya göre; fil hastalığına yakalanabileceği uyarısında bulununca ameliyat olmaya karar verdi. Öğrencileriyle vedalaşarak İstanbul’a gelen Şerife Yavuz, özel bir hastanede ameliyat oldu.

Şerife Yavuz’un eşi Fatih Yavuz, “Ameliyat bittiğinde doktor odaya geldi ve ameliyatın çok başarılı geçtiğini söyledi. Ücretini talep etti ve önceden anlaştığımız 30 bin lirayı nakit olarak elden verdim” dedi.

Yavuz’dan tam 14 kilo yağ alındı, karın germe ameliyatı yapıldı. Ameliyattan sonra ablasına götürülen Yavuz, gece 03.00’ten sonra rahatsızlanmaya başladı.

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.